O mnie

Drodzy Państwo

Mam przyjemność prowadzić stronę internetową poświęcona pożyczkom pozabankowym. Nie zajmuje się udzielaniem zobowiązań finansowych, omawiam poszczególne oferty oraz na podstawie zgromadzonych informacji tworzę wiarygodne rankingi chwilówek i pożyczek przez internet.

Postanowiłam stworzyć niniejszą witrynę by uświadomić wielu konsumentom, że dzięki istnieniu sektora pozabankowego, wielu z nich może pozostać na rynku usług finansowych i spełniać swoje bieżące potrzeby. Niestety nadal panuje mylne przekonanie, iż chwilówki są rozwiązaniem najgorszym z możliwych. Dzieje się tak głównie w wyniku niewiedzy na remat funkcjonowania systemy branży pożyczkowej. Oczywiście produkty pozabankowe są droższe niż te świadczone przez banki, lecz ma to swoje wytłumaczenie w ryzyku kredytowym, jakie ponoszą firmy pozabankowe. Ponadto żadna z nich nie przyjmuje depozytów i nie oferuje lokat i choć nie działa w oparciu o ustawę Prawo bankowe, nie jest też parabankiem.

Moje zainteresowanie tym sektorem oraz chęć zaprezentowanie aktualnych informacji na temat udzielanych zobowiązań finansowych ma na celu wspomóc wielu z Państwa w wyborze najdogodniejszej oferty. Uważam się za osobę kompetentną oraz dysponuję fachową wiedzą, którą cały czas poszerzam i aktualizuje. Wszelkie dostarczone na stronie dane pochodzą z rzeczywistych portali oraz stron internatowych rzeczonych firm pozabankowych.